Apartamento Raiol
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Apartamento Raiol Ananindeua is een goede keuze voor maximaal 5 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 3 km afstand van Assembleia de Deus church. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Gasten van dit appartement van 54 m² kunnen het centrum van Ananindeua bereiken met een wandeling van 5 minuten en Joao Pilatos Island bezoeken, op 9 minuten loopafstand. Praia Das Chuvas do Paar is bereikbaar binnen 3,1 km. Apartamento Raiol bevindt zich op afstand van 6 km tot het Seringal Park Museum.
Dit appartement biedt 1 badkamer.
Deze accommodatie is voorzien van een complete keuken.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Raiol in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Raiol naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Apartamento Raiol over parkeergelegenheid?
Apartamento Raiol heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Raiol?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Raiol. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 54 vierkante meter.